מטבחים

 

מודרני או ישן זאת השאלה שעולה בכל פעם שחושבים על מטבח חדש. בשנים האחרונות אנו נחשפים ללא מעט סוגי מטבחים החל ממטבחים מודרניים אשר מופעלים בלחצני נגיעה ועד מטבחים בסגנון וינטאג' שמזכירים לנו תקופות נוסטלגיות בלתי נשכחות. בסופו של דבר מדובר בחלל חשוב שרוב הזמן אנו נמצאים בו וחשוב שיהיה נעים ונוח.

למה מטבחים הם חלק כל כך חשוב בבית?

המטבחים הם חלק בלתי נפרד מהבית מאחר שהם אחד המקומות שבהם אנו מבלים את מרבית היום שלנו. בבוקר אנו שם כדי להכין פרוסות לעבודה ולילדים, בצהריים על מנת לאכול צהריים ואילו בערב אנו שם כדי לאכול ארוחת ערב אחרי העבודה. לכן חשוב שיהיה נעים להיות בחלל זה, שהוא יהיה נקי ומסודר עם ריח טוב.

אז מה כדאי קלאסי או מודרני?

אם אתם טיפוס נוסטלגי שחי עדיין בתקופת הוינטאג' יתאים לכם מטבח קלאסי או מטבח ברוח תקופת הוינטאג'. אך אם אתם צעירים מגניבים אחרי צבא או זוג צעיר ללא ילדים יתאים לכם מטבח מודרני עם לחצני נגיעה ומכשירים טכנולוגים מתקדמים אשר ניתן להסתיר את החוטים שלהם בתוך ארונות המטבח. בטרם תחליטו על מטבח שאתם רוצים רצוי שתראו כמה שיותר מטבחים ואז תחליטו. כמו כן חשוב שתלכו עם הלב שלכם ולא תקשיבו לאחרים, כי רק אתם יודעים מה אתם רוצים.

כמה דגשים לפני שאתם רוכשים מטבח חדש

החלטתם לרכוש מטבח מזל טוב, אך בטרם תרכשו חשוב שתשימו לב לדברים הבאים: יש לבדוק את איכות העץ שממנו המטבח יהיה מורכב, יש לבחור עץ שיהיה חזק ועמיד בפני מים במשקל רב שיישאר איתכם שנים רבות ולא ידהה מהר. כמובן שיש לבחור בחברה אמניה אשר עובדת ע"פ תקנים ואף לדרוש לראות את התקן של החברה, עבודות קודמות שלה, תעודת אחריות ועוד. דרשו התחייבות לתאריך יעד בו החברה תהיה מחויבת לספק לכם את המטבח. אם יש לכם ילדים קטנים כדאי לחשוב על מגנונים שיתאימו עבורם. כמו כן, חשוב שצבע הרהיטים בבית יתאים לצבע המטבח כך שאם הרהיטים שלכם לבנים מטבח לבן יתאים באופן מושלם ואף יגדיל את חלל הבית. אך אם הרהיטים שלכם שחורים מטבח לבן יהיה הניגוד של הלבן ולא יתאים למטבח כלל וכלל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *